Strážníci odhalili tři osoby v pátrání

Během čtyř hodin se jedné hlídce podařilo odhalit v Českých Budějovicích tři osoby v celostátním pátrání. Jednalo se o jednoho muže a dvě ženy. Všichni tři byli předvedeni na obvodní oddělení Policie ČR, kde byli předáni policistům k dalším úkonům.

První osobou v pátrání byla mladá žena, které si strážníci všimli v sobotu 17. srpna v půl sedmé večer v ulici Žižkova třída. Žena na sebe upoutala pozornost tím, že se po spatření hlídky snažila schovat. Strážníci ženu vyzvali k prokázání totožnosti a následně vyšlo najevo, že je v hledáčku Policie ČR.

O dvě hodiny později pomohla strážníkům k odhalení mladého muže dobrá místní znalost. Hlídka prováděla běžnou kontrolní činnost na Husově třídě. Zde strážníci zpozorovali muže na autobusové zastávce, o kterém věděli, že je v pátrání. O pár minut později již realizovali jeho předvedení na Policii ČR.

Třetí osobou v celostátním pátrání byla teprve šestnáctiletá dívka z Broumova. Strážníci prováděli kontrolní činnost v Nádražní ulici, kde spatřili mladou ženu odpovídající popisu hledané osoby. Po ověření její totožnosti se podezření strážníků potvrdilo. I tato mladá dívka byla předvedena a předána policistům k dalšímu opatření.