Služebny městské policie

Služebna Máj

Služebna se nachází v přízemí Komunitního centra Máj v ulici Ant. Barcala. Nalézá se tak ve středu největšího českobudějovického sídliště a slouží především ke kontaktu s veřejností. Občané sem mohou v níže uvedených úředních hodinách přijít se svými podněty nebo problémy. Služebna také poskytuje základní zázemí pro strážníky a umožňuje jim zpracování administrativní agendy.

Hlídkovou činnost v obvodu Máj, který zahrnuje i sídliště Šumava, zajišťují strážníci v turnusovém systému čtyř směn a strážníci z obvodního dohledu.

 

Adresa: Ant. Barcala 1791/40, 370 05 České Budějovice

Neslouží jako doručovací adresa!

Doručovací adresa: Jar. Haška 2, 370 92 České Budějovice

Úřední hodiny:

Pondělí 8:30 - 9:30 16:00 - 17:00
Středa 8:30 - 9:30 20:00 - 21:00
Pátek 8:30 - 9:30 16:00 - 17:00

Služebna Suché Vrbné

Služebna se nachází v centru městské části Suché Vrbné. Občané sem mohou v níže uvedených úředních hodinách přijít se svými podněty nebo problémy. Služebna také poskytuje základní zázemí pro strážníky a umožňuje jim zpracování administrativní agendy. Nalézá se v blízkosti parku, kde často dochází k páchání protiprávní činnosti především osobami bez domova. Blízká vzdálenost od služebny tak poskytuje možnost častější kontrolní činnosti v daném místě.

Hlídkovou činnost v obvodu v obvodu Suché Vrbné zajišťují strážníci v turnusovém systému čtyř směn a strážníci z obvodního dohledu.

 

Adresa: Ledenická 650, 370 06 České Budějovice

Neslouží jako doručovací adresa!

Doručovací adresa: Jar. Haška 2, 370 92 České Budějovice

Úřední hodiny:

Úterý 16:00 - 17:00
Čtvrtek 16:00 - 17:00

Služebny sloužící jako zázemí pro strážníky:

Služebna v dopravně obchodním centru (DOC) Mercury

Služebna je umístěna v objektu DOC Mercury, Nádražní 1759.

Služebna v Kulturním domě Vltava
Služebna ve sportovním a relaxačním areálu Vltava

Areál se nachází v blízkosti křižovatky "Diamant" na levém břehu řeky Vltavy u cyklostezky vedoucí z Českých Budějovic na Hlubokou nad Vltavou.

Služebna v Základní škole L. Kuby

Proč služebny sloužící jako zázemí pro strážníky?

Hlavním účelem těchto služeben je co nejvíce zefektivnit hlídkovou činnost strážníků především v obvodních dohledech. Ze svého okrsku se tak nemusí vracet na základnu v centru kvůli odpočinku, svačině nebo WC a mohou se intenzivněji věnovat hlídkové činnosti.