Popíral napadení své partnerky, incident měl však svědky

K fyzickému napadení ženy jejím partnerem došlo v sobotu večer na sídlišti Máj. Náhodnými svědky celé události byly dvě dívky procházející ulicí V. Volfa. Jakmile spatřily, že muž udeřil ženu do obličeje, neváhaly a přivolaly na pomoc strážníky. Celý incident zachytila i městská kamera.

V sobotu 17. února krátce po deváté hodině večerní vyjížděla hlídka městské policie na oznámení o napadení ženy mužem ve vnitrobloku ulice V. Volfa. Strážníci na místě nalezli muže a ženu s krvácejícím zraněním v obličeji. Na místo okamžitě přivolali zdravotnickou záchrannou službu a hlídku Policie ČR.

Zraněná sedmadvacetiletá žena z Českých Budějovic strážníkům potvrdila, že byla napadena svým přítomným partnerem. Šestadvacetiletý muž se však bránil a napadení ženy zásadně popíral. V tu chvíli ještě netušil, že jeho jednání mělo několik svědků. Mezi nimi i oko městské kamery, které celý incident zaznamenalo. Zranění ženy si vyžádalo lékařské ošetření. Celý případ si převzali k dalšímu šetření policisté z Obvodního oddělení Policie ČR Čtyři Dvory.

Autor: Mgr. Věra Školková