Poděkování strážníkům

Dobrý den,

Chtěl bych touto cestou vyjádřit své PODĚKOVÁNÍ členům Městské policie České Budějovice, kteří zasahovali dne 21. 6. 2018 po dvacáté druhé hodině v areálu TJ Meteor, Jana Kollára 36, České Budějovice.

Důvodem bylo obvyklé noční terorizování okolí nadměrným hlukem (reprodukovaná živá hudba + příslušný „zpěv“ osazenstva TJ Meteor).

Po zásahu přivolané hlídky byl klid a k mému velikému překvapení, jsme se mohli dokonce i vyspat bez obvyklých opileckých  „excesů“.

Mnohokrát děkuji za příkladné vyřešení situace, i když je mi bohužel jasné, že problémy s „podnikavým“ panem „hostinským“ tímto nekončí. To je věcí zvolených zástupců, kteří upřednostňují zájmy své nad zájmy obyvatel. S tím mi Vaši lidé nepomohou. Bohužel.

Je to v krátké době již druhé setkání s výtečnou orací Městské policie ČB. První byl odchyt malého zatoulaného papouška v sobotu dopoledne (16. 6. 2018). To nebohé stvoření by bez zásahu strážníků jistě nepřežilo noc. Velmi mile mne překvapilo, že na takovou „maličkost“ Městská policie briskně reagovala, že přivolaní strážníci byli vybaveni odchytovou technikou a že jejich přístup byl opravdu velmi vstřícný. Nečekal jsem takovou profesionalitu. Zřejmě si budu muset poopravit své zakořeněné mínění o strážcích pořádku v tomto městě.

Za oba tyto zásahy chci Městské policii ČB poděkovat a rád bych Vám řekl, že jste jednoho životem drceného spoluobčana nesmírně potěšili a vlili mu naději do žil, že to s tímto státem možná nebude tak zlé, jak to z mých trpkých zkušeností vypadá.

 

Děkuji

S. F.