Napsali o nás

Dobrý den, 

velké poděkování strážníkům městské policie za dnešní výjezd na sídliště Máj. Máme tu potíže s hlučnými sousedy (hlasitá hudba celé dny a večery, křik, bouchání dveří atd).

S poděkováním

S.M. a F.M.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 8. týden 2024.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 7. týden 2024.

Vážený pane řediteli, vážení ochránci veřejného pořádku!

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 6. týden 2024.

Zajímá Vás práce českobudějovické městské policie? Jihočeská televize přinesla již 4. díl Magazínu 156, kde se dozvíte více o našich hlídkách specializovaných na odchyt zvířat. 
Nový díl Magazínu 156 i předchozí reportáže o činnosti Městské policie České Budějovice naleznete na stránkách Jihočeské televize ZDE nebo na našem FB a Instagramu.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 5. týden 2024.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 4. týden 2024.

Články o Městské policii České Budějovice v denních periodikách za 3. týden 2024.

Dobrý den,

včera cca ve 3,30 hod. jsem potřeboval vyjet do práce. Když jsem přišel a zkoušel nastartovat auto, tak jsem zjistil, že odešla baterka. Jediné východisko jsem viděl v pokusu zavolat na MP a poprosit, zda by nepřijela hlídka a nemohla mi pomoci nastartovat přes startovací kabely. Dispečer mi poslal hlídku, díky které jsem vše stihl a sám jako dopravce jsem neměl potíž dopravit lidi včas do práce a děti do školy. Tímto bych chtěl požádat o pochvalu jak dispečera, který poslal hlídku, tak hlídky, která mi opravdu pomohla.

Stránky