Poděkování

Milí přátelé,

ráda bych Vám za RADAMBUK poděkovala za Vaši účast na akci BAMBIFEST 2017. Organizátorům ve stáncích za jejich připravené soutěžní disciplíny a zábavný program pro děti, všem účinkujícím za jejich krásná vystoupení, které pobavily a mnohdy i roztančily diváky u pódia a velký díky patří všem sponzorům a donátorům, bez jejichž pomoci bychom akci nemohli zrealizovat. Velký dík patří také všem, kteří pomáhali při stavbě a při úklidu akce.

 

Po oba dva dny nás provázelo pěkné počasí, navštívilo nás více než 2900 návštěvníků, program ve stáních připravilo 198 organizátorů ze 33 organizací, na pódiu akce vystoupilo 546 účinkujících, kteří představili 53 pěveckých, hudebních, recitačních nebo tanečních vystoupení.

 

Naším společným cílem bylo připravit pro děti a mládež  zábavný a poučný program, nabídnout jim aktivity pro volný čas a široké veřejnosti ukázat, co pro děti děláme. Myslím, že se nám to společně podařilo, důkazem byl dětský smích, který jsme slyšeli  a úsměvy, které jsme na akci u dětí viděli.

 

Tak ještě jednou velký dík za to, že jsem na této akci pro děti a mládež mohla být s Vámi, velmi si toho vážím a  budu se těšit za rok 18.-19.května 2018 na setkání s Vámi na BAMBIFESTU 2018J. 

 

http://budejovice.bambifest.cz/fotogalerie-/bambifest-2017

http://www.radambuk.cz/bambifest-2017-videa-youtube/

 

 

S přátelským pozdravem

 

Mgr. Kateřina B.

vedoucí kanceláře