Informace MP

Statutární město České Budějovice ve spolupráci s městskou policií vyhlašuje výzvu pro výběr kandidátů na pozici Asistenta prevence kriminality. Asistent prevence kriminality bude zaměstnancem obce se zařazením k obecní policii - na dobu určitou  

Cílem je podpora a umožnit osobám bez pracovního poměru, anebo sociálně vyloučeným osobám získání možnosti pracovního uplatnění v oblasti prevence kriminality (zvyšování bezpečnosti a zajišťování veřejného pořádku na území města).

Termín pohovorů výběrového řízení:

Ve středu odpoledne se dvě ženy rozhodly oslavovat. Místo k oslavě si však nezvolily příliš šťastně. Jejich polehávání na chodníku a popíjení alkoholu před vchodem do prodejny potravin v Rožnově vzbudilo pohoršení kolemjdoucích. Ti na místo přivolali strážníky.

V sobotu 18. listopadu 2017 v době od 08:00 hod. do 11:00 hod. proběhne na území města transport nadměrného nákladu. Ten bude směřovat z okraje Českých Budějovic - Zavadilky, na centrální náměstí, za účelem převézt vánoční strom. Samotná trasa povede ze Zavadilky po ulicích   E. Rošického - M. Horákové – Branišovská – Husova - Na Dlouhé louce – Mánesova – Lidická - Senovážné  náměstí - Karla IV -  konec na Náměstí Přemysla Otakara II.